Pozycjonowanie stron firmowych

Brak strony Państwa firmy na pierwszej stronie wyników w Google to wymierne straty, jakie ponosi Państwa firma każdego dnia. Google stało się synonimem przeglądania zasobów internetu, co ciekawe, internauci w pasku wyszukiwania wpisują takie popularne adresy jak: allegro, nasza klasa, czy onet – a przecież nazwy tych serwisów są proste do zapamiętania. Czyżby to lenistwo internautów? Jeśli tak, to nie możesz liczyć, że z twoja nazwą witryny będzie inaczej. To samo zachowanie powoduje, że mały procent osób przegląda 2, 3 i kolejne strony wyników wyszukiwania. Ponadto internauci coraz częściej szukają lokalnych usług dopisując do szukanej frazy nazwę miasta, dlatego także na takie niuanse zwracamy uwagę oferując nasze usługi pozycjonowania.


Co sprawia, że wśród tak wielu stron internetowych niektóre odwiedzane są niezwykle często, a inne sporadycznie? Czynników jest wiele, ale jednym z najistotniejszych jest pozycja w tzw. naturalnych wynikach wyszukiwania.

Zajmujemy się tym od lat, stąd też wiarygodność naszej oferty pozycjonowania jest potwierdzona skutecznością wyników pozycjonowania wykonanych przez nas stron internetowych.

Zapraszamy do naszego biura w Bydgoszczy: https://seo.ltb.pl/pozycjonowanie-bydgoszcz/